تصاویری از نسخه ویژه گلکسی نوت 9 فاش شد

تنها چند روز با رونمایی از گلکسی نوت 9 فاصله داریم، اما تصاویری منتشر شده که محتوای داخل نسخه ویژه نوت 9 را نشان می‌دهد. با تک گیر همراه شوید.

روز گذشته ویدیویی منتشر شد که اطلاعاتی از گلکسی نوت 9، قم استایلوس، حافظه، باتری و طراحی پرچم‌دار بعدی سامسونگ را در اختیارمان قرار می‌داد. حال تصاویری منتشر شده که اطلاعاتی از امکانات و لوازم داخل نسخه ویژه گلکسی نوت 9 را در اختیارمان قرار می‌دهد.

انتظار می‌رود که سامسونگ در 18 مرداد از نوت 9 رونمایی کند. علاوه بر آن نیز شاهد رونمایی از دو نسخه ساعت هوشمند جدید سامسونگ به نام گلکسی واچ باشیم که دارای ابعاد 42 و 46 میلی‌متری هستند. گفته شده که در گلکسی واچ تنها از چیپ NFC استفاده می‌شود تا کاربران امکان پرداخت از طریق سامسونگ پی را داشته باشند.

تصاویری از نسخه ویژه گلکسی نوت 9 فاش شد

در تصاویر منتشر شده می‌توان مشاهده کرد که همراه با گلکسی نوت 9 از هدفون‌های AKG نیز استفاده شده تا کاربران لذت بیشتری از گوش دادن به موسیقی ببرند. هدست‌های استفاده شده در پک نوت 9 از مدل AKG Y50 BT هستند. در کنار آن، کابل USB، شارژر و قابل نوت 9 قرار دارد.

تصاویری از نسخه ویژه گلکسی نوت 9 فاش شد

در گزارش‌های قبلی به این موضوع نیز اشاره شده که نوت 9 از درگاه کارت حافظه میکرو اس دی پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند کارت حافظه‌ای تا سقف 512 گیگابایت را به نوت 9 متصل کنند. انتظار می‌رود که پرچم‌دار جدید سامسونگ از باتری با ظرفیت 4000 میلی‌آمپرساعت استفاده کند. قلم استایلوس نیز قابلیتی دارد که از آن بتوان به عنوان اشاره‌گر لیزری در پرزنتیشن‌ها استفاده کرد.

0
منبع :Geekygadgets

بدون دیدگاه