سامسونگ به فکر تولید لپ تاپ های تاشو نیز هست

4 هفته پیش
سامسونگ به فکر تولید لپ تاپ های تاشو نیز هست

اخباری به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه سامسونگ نه‌تنها گوشی هوشمند تاشو می‌سازد بلکه این تکنولوژی را به لپ تاپ‌های خود نیز می‌آورد. با تک گیر همراه شوید.

بارها شنیده‌ایم که سامسونگ به دنبال ساخت گوشی هوشمندی با قابلیت تاشو است و این موضوع توسط افشاگران نیز چندین بار تایید شده است. با این حال به نظر می‌رسد که اهداف کمپانی در ساخت محصولاتی با نمایشگر تاشو فقط به گوشی هوشمند ختم نمی‌شود و شاهد لپ تاپ‌هایی با چنین مشخصاتی خواهیم بود.

این موضوع توسط مسئولان سامسونگ تایید شده است. این شرکت در رویدادی که لپ تاپ جدیدی طی آن معرفی شد، توسط مسئولان سامسونگ مطرح شده است. با این حساب می‌بایست منتظر عرضه نوع جدیدی از لپ تاپ‌ها با قابلیت‌های ویژه باشیم که طبیعتا نحوه استفاده از محصولات را تغییر می‌دهد.

لی مین چول، معاون بازاریابی بخش رایانه‌های شخصی سامسونگ طی مصاحبه‌ای گفت:

مانند گوشی‌های هوشمند، سامسونگ به دنبال همکاری با سازندگان نمایشگر است تا لپ تاپ‌هایی با قابلیت نمایشگر قابل انعطاف بسازد. چنین ویژگی تجربه جدیدی به دارندگان لپ تاپ به ارمغان می‌آورد و باعث ایجاد تغییری شگرف در بازار لپ تاپ‌ها خواهد بود.

ایده اصلی برای گوشی‌های هوشمند با نمایشگر منعطف این است که حملشان در جیب کاربر راحت‌تر شود. گویا سامسونگ به دنبال روشی است که لپ تاپ‌ها نیز نمایشگری منعطف داشته و کاربر بتواند ابعاد نمایشگر را با توجه به نیاز خود بزرگ‌تر یا کوچک‌تر سازد.

به نظر می‌رسد هدف سامسونگ، ساخت لپ تاپی است که امکان افزایش ابعاد نمایشگر وجود داشته باشد، به نحوی که نمایشگر دیگری نیز وجود داشته و کاربر زمانی که نیاز داشت از آن استفاده کند.

0
منبع :Ubergizmo
برچسب ها :

بدون دیدگاه