وان پلاس در سال 2019 گوشی هوشمندی مجهز به فناوری 5G عرضه می‌کند

4 هفته پیش
وان پلاس در سال 2019 گوشی هوشمندی مجهز به فناوری 5G عرضه می‌کند

اخباری به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه وان پلاس خود را برای عرضه محصولی مجهز به فناوری 5 جی در سال آینده میلادی آماده کرده است. با تک گیر همراه شوید.

فناوری 5 جی هنوز عرضه نشده است، اما اپراتورهای مختلف در حال آماده‌سازی عرضه این فناوری هستند. سازندگان گوشی هوشمند نیز خود را برای عرضه محصولاتی مجهز به این فناوری آماده می‌سازند. انتظار می‌رود سال 2019 شاهد عرضه این فناوری در سطح جهانی باشیم.

در میان شرکت‌های مختلف سازنده گوشی هوشمند، وان پلاس اعلام کرده که برای سال 2019 محصولی با چنین ویژگی آماده عرضه می‌سازد. این موضوع برای علاقه‌مندان به محصولان وان پلاس بسیار خوشایند خواهد بود؛ زیرا این شرکت همیشه محصولاتی با ویژگی‌های منحصر به فرد و البته قیمتی مقرون به صرفه عرضه می‌کند.

این موضوع توسط یکی از هم‌موسسان شرکت وان پلاس، کارل پی، تایید شده است. او در رویداد خبری کوالکام به روی سن رفت و اعلام کرد که این شرکت در حال آزمایش مودم ساخت کوالکام روی گوشی هوشمند نسل بعدی خود است. با این حال هنوز نام این محصول مشخص نیست.

انتظار می‌رود مانند روتین سال‌های اخیر، وان پلاس دو گوشی هوشمند به نام‌های وان پلاس 7 (OnePlus 7) و وان پلاس 7 تی (OnePlus 7 T) در سال 2019 عرضه کند. به احتمال فراوان یک یا هردو محصول مجهز به فناوری 5 جی خواهند بود. در کنار وان پلاس، شرکت هواوی نیز اعلام کرده که گوشی هوشمندی مجهز به فناوری 5 جی در دست ساخت دارد و سال آینده میلادی روانه بازار می‌کند.

در هر صورت سال آینده میلادی را می‌توان سالی برای فناوری سریع‌تر 5 جی دانست که شرکت‌های مختلفی خود را برای عرضه محصولاتی مجهز به این فناوری آماده می‌کنند. طبیعتا سرعت بالاتر 5 جی به دارندگان گوشی هوشمند اجازه می‌دهد که دسترسی سریع‌تری به داده‌ها داشته باشند و از امکانات قبلی به نحو بهتری استفاده کنند، اما باید انتظار اتفاقات جالب دیگری از جمله اضافه شدن قابلیت‌های بیشتر به لطف فناوری 5 جی داشته باشیم.

0

بدون دیدگاه