چگونه فالوورهای اینستاگرام را افزایش دهیم

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام در سال‌های اخیر به یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. کاربران این شبکه اجتماعی هر روز در حال افزایش هستند.

محبوبیت روز افزون اینستاگرام باعث شد که فیسبوک در ماه آوریل سال 2012  تصمیم به خرید این شبکه اجتماعی بگیرد. با خرید اینستاگرام توسط فیسبوک سرعت پیشرفت این شبکه اجتماعی چند برابر شد. تاکنون امکانات جدیدی به این برنامه اضافه شده و روند رشد و محبوبیت آن نیز همچنان ادامه دارد. با تک گیر همراه شوید.

درآمد افراد از اینستاگرام

اینستاگرام به منبع درآمدی برای بعضی از افراد تبدیل شده است. صفحه‌ای از اینستاگرام با تعداد فالوورهای بالا می‌تواند فرصت مناسبی برای تبلیغات باشد. مزیت این نوع تبلیغ نسبت به تبلیغات در رسانه‌های دیگر مانند تلویزیون هزینه کمتر آن است، البته هزینه تبلیغات در صفحات مختلف متفاوت است و این به موارد زیادی بستگی دارد که یکی از آنها تعداد فالوورهای پیج مورد نظر است به شرطی که فالوورهای صفحه  واقعی باشند.

برخی از صفحات با ترفندهایی تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش می‌دهند، اما این فالوورها واقعی نیستند و طبیعتا بازدهی نیز در تبلیغات ندارند. پس برای تبلیغ دادن باید حواستان باشد که به چه صفحه‌ای تبلیغات می‌دهید تا هزینه‌ای که می‌کنید بازدهی لازم را داشته باشد.

راه‌های افزایش فالوور

اگر می‌خواهید صفحه‌ای با فالوورهای فیک داشته باشید و فقط عددی که در بالای صفحه نمایش داده می‌شود برایتان مهم است، به راحتی می‌توانید فالوورهایتان را افزایش دهید. اپلیکیشن‌های زیادی این کار را انجام می‌دهند. فقط کافی است تا یکی از آنها را نصب کنید و دستورالعملی را انجام دهید که برای کار با آنها درنظر گرفته شده است. این اپلیکشن‌ها با نام های مختلفی  در مارکت های اپلیکشن موجود هستند و با پرداختن مبلغی تعداد فالوورهای درخواستی را به صفحه اضافه می کنند.

اینستاگرام الگوریتم‌های زیادی را برای تشخیص این اکانت‌های فیک ایجاد کرده است و در حال بروز رسانی آنهاست پس احتمال اینکه تعداد فالوورهای شما به یکباره کاهش پیدا کند وجود دارد.

چگونه فالوور واقعی اینستاگرام بگیریم

شاید بهتر باشد تا از ابتدا دنبال بالا بردن تعداد فالوورهای خود به صورت واقعی باشید. در ادامه روش‌هایی را بررسی می‌کنیم که برای این موضوع  باید.

محتوای با کیفیت تولید کنید

افزایش فالوور در اینستاگرام

اولین و مهمترین مسئله برای جذب فالوور بیشتر طبیعتا محتوای با کیفیت است. اگر صفحه شما محتوای مناسبی را در خود نمایش دهد نه تنها کاربرانرا حفظ می‌کنید؛ بلکه افراد جدیدی توسط فالوورهایتان به صفحه اضافه می‌شوند.

فالو کنید تا شما را فالو کنند

نحوه افزایش فالوور در اینستاگرام

شاید در ابتدا کسی صفحه شما را نشناسد پس باید با فالو کردن، لایک کردن و کامنت گذاشتن صفحه خود را به دیگران معرفی کنید. در این‌صورت آنها نیز به احتمال زیاد شما را فالو می‌کنند و اگر مطالب مفیدی در صفحه‌تان وجود داشته باشد جزو فالوورهای ثابت شما می‌شوند. اما اینکار هم زمان بر است و هم اینکه یک شخص نمی‌تواند مداوم  این کار را انجام دهد. اگر شما تعداد زیادی از افراد را در مدت کمی فالو کنید اینستاگرام شما را بلاک خواهد کرد پس باید دنبال راه حلی برای این مشکل باشید.

از ربات‌ها استفاده کنید

نحوه افزایش فالوور در نرم افزار اینستاگرام

کار این ربات‌ها به این صورت است که شما صفحه خود را معرفی می‌کنید و ربات در بین اهدافی که شما تعیین کرده‌اید شروع به گشتن و فالو کردن و لایک کردن می‌کند. شما می‌توانید برای ربات زمانبندی تعیین کنید تا بعد از چند دقیقه کار کردن کمی صبر کند و دوباره شروع به کار کند. این عمل باعث می شود تا دیگر توسط اینستاگرام بلاک نشوید و هم اینکه شما می‌توانید ربات خود را 24 ساعته در حالت فعال قرار دهید و به کارهای خود برسید.

ربات‌های زیادی وجود دارند که این کار را انجام می‌دهند . این ربات‌ها می‌توانند در قالب یک وب سایت باشند یا یک نرم افزار، نمونه‌هایی ایرانی آن‌ها نیز وجود دارد که با کمی سرچ در گوگل می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید، اما یکی از بهترین نرم افزارهای مربوط به این کار نینجاگرام است. ربات نینجاگرام همه آن چیزی که شما برای مدیریت و افزایش فالوورهای خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر این امکان برای شما مقدور نیست که کامپیوتر  دائما روشن بماند می‌توانید با تهیه سرور مجازی و نصب نینجاگرام بر روی آن 24 ساعته از این ربات استفاده کنید.

تهیه شده در تک گیر

1
منبع :

یک دیدگاه

  • miadsotoodeh
    1 ماه پیش

    Follow