اجرای بازی Devil May Cry 5 در حالت 4K 60FPS برای پلی استیشن 4 پرو تایید شد

امکان اجرای بازی Devil May Cry 5 در حالت 4K 60FPS برای پلی استیشن 4 پرو تایید شد

در گزارش‌های جدید تایید شده است که بازی Devil May Cry 5 بر روی پلی استیشن 4 پرو در حالت 4K 60FPS اجرا می‌شود. با تک گیر همراه شوید.

یکی از قدرتمندترین کنسول‌های نسل حاضر را می‌توان پلی استیشن 4 پرو دانست که توانایی اجرای بازی‌ها در حالت 4K و پشتیبانی از حالت HDR را داراست. با این حال سوال این است که کدامیک از بازی‌ها از توانایی‌های پلی استیشن 4 پرو استفاده حداکثری خواهند داشت.

طبق گفته‌ها بازی Devil May Cry 5 قرار است روی PS4 Pro در حالت 4K اجرا شده و فریم ریت بازی نیز روی 60 فریم بر ثانیه قفل شود. چندی پیش اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه عنوان جدید از سری شیطان نیز می‌گرید به چه سخت افزاری برای اجرا روی رایانه‌های شخصی نیازمند است و حال نوبت به نحوه اجرای بازی به روی کنسول‌ها رسیده است.

مت والکر یکی از مسئولان ساخت بازی Devil May Cry 5 در پست توییتری اجرای بازی در حالت 4K 60FPS بر روی پلی استیشن 4 پرو را تایید کرده است. در توییتر از مت والکر در مورد نحوه اجرای بازی روی پلی استیشن 4 پرو پرسیده و شد و وی نیز به موارد ذکر شده اشاره کرده است.

با این حال امکان دارد که بازی به‌صورت نیتیو در حالت 4K اجرا نشود، اما به گفته مت والکر می‌بایست منتظر اتفاقات بسیار جالبی در آینده باشیم. از دیگر خبرهایی که در مورد بازی Devil May Cry 5 می‌دانیم امکان ارتقای سطح شخصیت‌ها با استفاده از پول واقعی است. با این حساب اگر کسی بخواهد بدون صرف زمان به افزایش میزان قدرت شخصیت خود در بازی بپردازد با پرداخت پول واقعی می‌تواند این کار را انجام دهد.

انتظار می‌رود که بازی Devil May Cry 5 در تاریخ 17 اسفند برای رایانه شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه شود.

0

بدون دیدگاه