اولین تریلر از فیلم کاپیتان مارول منتشر شد

اولین تریلر از فیلم کایپتان مارول 2019 منتشر شد

درنهایت شاهد انتشار اولین تیزر از فیلم کاپیتان مارول هستیم که گفته شده 17 اسفند به روی پرده نقره‌ای می‌رود. با تک گیر همراه شوید.

مارول تیزری از فیلم کاپیتان مارول منتشر کرده که انتظار می‌رود سال آینده میلادی برابر با 17 اسفند امسال به روی پرده نقره‌ای برود. این فیلم درواقع داستان یکی دیگر از ابرقهرمان‌های دنیای مارول را روایت می‌کند که احتمالا به جمع انتقام جویان نیز خواهد پیوست.

از بازیگران فیلم کاپیتان مارول می‌توان به بری لارسون، ساموئل ال جکسون، بن مندلسون، جایمو هانسو، لی پیس، لاشانا لینچ، جما چان، الجنس پرز سوتو، رون تمت، مکینا گریس، کلارک گرگ و جود لا اشاره کرد.

این فیلم توسط استودیوهای مارول توسعه داده شده و شرکت والت دیزنی نیز وظیفه انتشار و اکران آن را به عهده دارد. کاپیتان مارول درواقع بیست و یکمین فیلم از شخصیت‌های ابرقهرمانی مارول خواهد بود که به روی پرده نقره‌ای می‌رود.

کارگردانی فیلم کاپیتان مارول قرار است به عهده آنا بودن و رایان فلک باشد که وظیفه فیلمنامه نویسی را نیز به عهده دارند. داستان فیلم در اواسط دهه نود میلادی روایت می‌شود، جایی که کاپیتان مارول یا کارول دنورس، خلبان سابق نیروی هوایی ایالات متحده به ابرقهرمان تبدیل می‌شود. او تبدیل به یکی از قدرتمندترین ابرقهرمانان کهکشان شده و به گروه استارفورس می‌پیوندند تا دنیا را در برابر خطرات احتمالی ایمن سازد.

در این بین زمین در میان دو نیروی فضایی تبدیل به میدان نبرد می‌شود و کاپیتان مارول نیز وظیفه حفظ از کره خاکی را به عهده می‌گیرد. متاسفانه اطلاعات بیشتری از داستان در اختیار نداریم، اما تا زمان اکران فیلم فاصله زیادی نمانده است. از تماشای تیزر فیلم لذت ببرید.

0

بدون دیدگاه