آمار نصب آی او اس 12 به بیش از 50 درصد از دستگاه های اپل رسیده است

آمار نصب آی او اس 12 به بیش از 50 درصد از دستگاه های اپل رسیده است

اپل تایید کرده که بیش از 50 درصد از دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس این شرکت، مجهز به آی او اس 12 شده‌اند. با تک گیر همراه شوید.

هفته گذشته آمارهایی توسط میکس‌پنل منتشر شد مبنی بر اینکه 46 درصد از دستگاه‌های اپل مجهز به آی او اس 12 شده‌اند. این آمار به‌صورت رسمی توسط اپل تایید نشده بودند، اما به نظر می‌رسد که آمار میکس‌پنل به واقعیت بسیار نزدیک بوده است.

مسئولان اپل تایید کرده‌اند که 50 درصد از دستگاه‌های این شرکت مجهز به آی او اس 12 شده‌اند که آمار بسیار خوبی به نظر می‌رسد. این آمار شامل دستگاه‌هایی می‌شود که مبتنی بر iOS هستند و از طرفی امکان آپدیت به نسخه دوازدهم این سیستم‌عامل را دارند. اپل گفته که 53 درصد از دستگاه‌های این شرکت که طی چهار سال گذشته به بازار عرضه شده‌اند، هم‌اکنون به جدیدترین سیستم‌عامل اپل با قابلیت‌های ارتقا یافته و ویژگی‌های جدید دسترسی دارند.

بر پایه آمارها می‌توان گفت که iOS 12 به خوبی توانسته آمار و ارقام بهتری نسبت به iOS 11 به دست آورد. نسخه قبلی آی او اس در بازه زمانی طولانی‌تری به آمار نصب روی بیش از 50 درصد محصولات اپل رسید. شاید دلیل این امر به ارتقای سرعت دستگاه‌ها با نصب آی او اس جدید باشد و کاربران را مجاب به نصب iOS 12 سازد.

عرضه آپدیت‌های جدید برای محصولات اپل همیشه به‌صورت منظم و در زمان‌بندی مناسب صورت گرفته و این در حالی است که محصولات اندرویدی از زمان‌بندی فوق العاده ضعیف و سیاست‌های سودجویانه شرکت‌ها ضربه خورده‌اند. عرضه اندروید جدید همیشه همراه با پرچم‌داران جدید بوده تا فروش این محصولات به نحوی تضمین شود و این یعنی محصولات قدیمی‌تر در بازه زمانی طولانی‌تری به سیستم‌عامل جدید گوگل مجهز می‌شوند.

این موضوع در حالی است که کاربران محصولات اپل به انتخاب خود ارتقا به جدیدترین سیستم‌عامل آی او اس را به تعویق می‌اندازند و اپل سیاستی مبنی بر به تعویق انداختن آپدیت‌ها برای محصولات قدیمی‌تر ندارد.

0
منبع :Ubergizmo

بدون دیدگاه