چطور در نسخه تحت وب اینستاگرام پست آپلود کنیم

چطور در نسخه تحت وب اینستاگرام پست آپلود کنیم

اینستاگرام به یکی از پراستفاده‌ترین شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است و روز به روز به تعداد کاربران آن اضافه می‌شود.

یکی از مشکلات این شبکه اجتماعی این است که امکان قرار دادن پست در نسخه تحت وب آن وجود ندارد و کاربران حتما باید با موبایل یا تبلت خود و با اپلیکشن خود اینستاگرام این کار را انجام دهند. در این مطلب ترفندی را آموزش می‌دهیم که کاربران بتوانند از نسخه تحت وب خود و از روی کامپیوتر شخصی پست آپلود کنند. با تک گیر همراه شوید.

قرار دادن پست در اینستاگرام توسط مرورگر گوگل کروم

ابتدا اینستاگرام خود را باز کنید، وارد اکانت خود شوید، بعد از ورود بر روی صفحه کلیک راست کنید و گزینه  Inspect Element را انتخاب کنید. پنجره‌ای باز می‌شود که در تصویر زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

 

سپس گزینه toggle device toolbar  را انتخاب یا از کلیدهای میانبر ctrl+shift+M استفاده کنید. صفحه تغییر حالت داده و به شکلی که مشاهده می‌کنید در می‌آید.

حالا یکبار صفحه را در همین حالت با کلید f5  رفرش کنید مشاهده می‌کنید که گزینه‌های مورد نظر برای قرار دادن پست اضافه شدند.

همچنین می‌توانید اندازه صفحه را با انتخاب نوع device در بالای صفحه تغییر دهید.

قرار دادن پست در اینستاگرام توسط مرورگر فایرفاکس

ابتدا وارد سایت اینستاگرام شوید با اکانت خود لاگین کنید سپس بر روی صفحه کلیک راست کنید و گزینه Inspect Element  را انتخاب کنید. پنجره‌ای باز می‌شود که در سمت راست آن گزینه ای با نام  responsive Device mode وجود دارد.

 

بر روی این گزینه کلیک کنید ساختار صفحه تغییر می‌کند در بالای صفحه گزینه‌ای با نام no device selected  مشاهده می‌کنید در اینجا شما می‌توانید device  مورد نظر خود را انتخاب کنید برای مثال گزینه galaxy s7  را انتخاب کنید بعد از انتخاب با فشردن کلید f5  صفحه را رفرش کنید، بعد از بارگزاری دوباره صفحه مشاهده می‌کنید که گزینه‌های مربوط به قرار دادن پست به صفحه اضافه شده است.

با این ترفند ها می‌توانید بدون داشتن اپلیکشن و تنها با ورود به وب سایت اینستاگرام پست خود را قرار دهید.

تهیه شده در تک گیر

0
منبع :
برچسب ها :

بدون دیدگاه