گلکسی نوت 9 در 18 مرداد رونمایی می‌شود

گلکسی نوت 9 (Galaxy Note 9) مرداد معرفی می‌شود

با توجه به اخبار منتشر شده، سامسونگ قصد دارد پرچم‌دار جدید خود، گلکسی نوت 9 را 18 مرداد رونمایی کرده و سپس در تاریخ مشخصی روانه بازار کند. همراه با تک گیر شوید.

شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده منبی بر اینکه سامسونگ می‌خواهد گلکسی نوت 9 (Galaxy Note 9) را زودتر از زمان مشخص شده معرفی کند. در بعضی از شایعات نیز گفته شده پرچم‌دار جدید شرکت کره‌ای در تیرماه رونمایی می‌شود.

حال، گزارشی توسط بلومبرگ منتشر شده مبنی بر اینکه گلکسی Note 9 در 18 مردادماه امسال رونمایی می‌شود. در گزارش آمده است که پس از معرفی این محصول، در اواخر مردادماه شاهد عرضه نوت 9 خواهیم بود و علاقه‌مندان می‌توانند این محصول را از فروشگاه‌ها خریداری کنند.

گلکسی نوت 8 نیز در بازه زمانی مشابه‌ای معرفی شد و رونمایی زودهنگام گلکسی نوت 9 موضوع غیرممکنی به نظر نمی‌رسد.

از نظر مشخصات سخت‌افزاری، انتظار می‌رود گلکسی نوت 9 مجهز به آخرین تکنولوژی‌های روز باشد. در این محصول از تراشه اسنپدراگون 845، حافظه رم 6 یا 8 گیگابایتی و دوربینی با ترکیب دوگانه استفاده می‌شود، البته در گزارش بلومبرگ به استفاده از دوربینی با تکنولوژی بهتری اشاره شده است.

انتظار داریم در پشت گلکسی نوت 9 شاهد حسگر اسکنر اثرانگشت باشیم. برای مدتی است که طرفداران محصولات سامسونگ منتظر ادغام حسگر اسکنر اثرانگشت با صفحه نمایشگر هستند، اما شرکت کره‌ای تاکنون نتوانسته چنین قابلیتی را به کاربران و طرفداران محصولاتش ارائه دهد.

در حال حاضر سامسونگ عرضه زودهنگام پرچم‌دار جدید خود را تایید نکرده و تنها می‌توان تا زمان انتشار اخبار بیشتر صبر کرد. نظرتان در مورد فبلت نسل بعدی شرکت کره‌ای چیست؟ آیا علاقه‌مند به خرید آن هستید؟

منبع: Ubergizmo

0
منبع :

بدون دیدگاه