رونمایی لکسوس از خودرو RC F 10th Anniversary Limited

لکسوس RC F 10th Anniversary Limited

لکسوس از جدیدترین خودرو برند F خود یعنی RC F 10th Anniversary Limited رونمایی کرد. لکسوس RC F 10th Anniversary Limited از صفر تا صد 4.5 ثانیه‌ای برخوردار است. با تک گیر همراه شوید.

شرکت لکسوس برای دهمین سالگرد برند F خود از مدل منحصربفرد لکسوس RC F 10th Anniversary Limited رونمایی کرد. این مدل نسبت به نسخه اصلی ارتقاهایی داشته که از جمله باید به پیشرانه قدرتمند اشاره کرد.

لکسوس RC F 10th Anniversary Limited

پیشرانه‌ای از نوع هشت سیلندر تنفس طبیعی که قادر است خروجی قدرت 457 اسب بخاری و گشتاور 520 نیوتون متری را داشته باشد. RC F 10th Anniversary با چنین موتوری می‌تواند در کمتر از 4.5 ثانیه به 100 کیلومتر بر ساعت برسد و توانایی رسیدن به سقف سرعت 268 کیلومتر بر ساعت را دارا باشد.

RC F 10th Anniversary نه تنها براساس مدل اصلی کوپه RC بوده بلکه دیزاینی شبیه به GS F saloon، LFA و IS F در آن به کارگرفته شد تا در مجموع شاهد مدلی قابل توجه از لکسوس باشیم.

لکسوس RC F 10th Anniversary Limited

رنگ خاکستری بدنه در کنار خطوط تیز ظاهری جذاب و هیجان انگیز را به RC F 10th Anniversary Limited بخشیده است. از ویژگی های ظاهری باید به رینگ های 19 اینچی آلیاژی مشکی، آینه بغل های مات و برخی دیگر اشاره داشت.

البته برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت لکسوس مراجعه کنید. قیمت پایه RC F 10th Anniversary Limited به 69 هزار پوند می رسد و یک خودرو رده بالا به شمار می رود.

منبع: geeky-gadgets

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه